Variquartz Black onkruidremmend inveegzand 0,25-1,0 mm (fijn) zak 25 kg
Variquartz Black onkruidremmend inveegzand 0,25-1,0 mm (fijn) zak 25 kg
Prijs per zak |
17, 05 |
Pluspunten
- Onkruidremmend voegzand
- Geschikt voor tuin en oprit
- Vlekt niet
Heb je een vraag over dit product?
Stuur een appje!
Voegmiddelen en zand
Zand en voegmiddelen zijn onmisbaar voor een strak en onderhoudsvriendelijk resultaat als je een tuin aanlegt. Met wit zand onder je bestrating en dichte voegen voorkom je onkruidgroei.
Ophoogzand
Met ophoogzand (ook wel straatzand of vulzand genoemd) maak je een goede basis voor je sierbestrating. Hoe je dat doet? Je lees het in onze blog Hoe maak je een goed zandbed?
Onderhoudsarme tuin met dichte voegen
De voegmortels van Varistone gebruik je om de voegen tussen je tegels, stenen of klinkers dicht te maken. Hierdoor heb je nauwelijks last meer van onkruid! En dat scheelt je een stuk in het onderhoud van je tuin. Er zijn voegmortels voor alle soorten bestrating: van een klinkerpad tot keramische tegels, van oprittegels tot betontegels. Er is verschil in voegbreedtes en sterktes van de voegmortels. Je ontdekt er hier alles over!

Hulp nodig?
De klantenservice is gesloten. We zijn geopend op maandag t/m vrijdag van 08.30 tot 17.00 uur en op zaterdag van 08.00 tot 15.30 uur. Laat een berichtje achter, dan reageren wij later vandaag.
Appen
06 - 24 69 00 41
Mailen
info@bestratingsweb.nl